Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» Investitie in Delta Dunarii 736 Ha
Lun Mar 14, 2011 7:22 pm Scris de delta_dunarii

» Cupa Romaniei - Faza a 2-a - 2011/2012
Mar Mar 01, 2011 4:48 pm Scris de Kove

» Rezultate etapa a X-a :: Liga5 Seria a II-a
Dum Feb 27, 2011 7:39 pm Scris de bogdan

» INFO!
Mier Feb 16, 2011 4:16 pm Scris de Kove

» Clasament final Liga5 - Seria a II-a TUR
Lun Feb 14, 2011 4:24 pm Scris de Kove

» Faza I. Cupa Romaniei 2011-2012
Sam Feb 12, 2011 9:40 pm Scris de bogdan

» Rezultate etapa a XI-a :: Liga5 Seria a II-a
Lun Noi 08, 2010 12:53 am Scris de bogdan

» Pronosticuri Liga a V-a Seria 2. Etapa 10
Dum Oct 31, 2010 7:26 pm Scris de bogdan

»  Rezultate etapa a XIX-a :: Liga5 Seria a II-a
Dum Oct 24, 2010 8:22 pm Scris de johny

» Lasati-ne sa jucam...
Dum Oct 24, 2010 7:13 pm Scris de Kove

Bannerul nostru
Metalul Vladeni - Aproape de fotbalul mic
Ia codul si pune-l in siteul tau!

▌ DJ KOVE  
▌ DJ KOVE  
Cuvinte-cheie


Programul primei etape din Liga a IV-a

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Programul primei etape din Liga a IV-a

Mesaj Scris de Wesley la data de Sam Mar 13, 2010 7:01 pm

Rapid Dumesti - Viitorul Lungani (ora 11:00)
Unirea Mircesti - Foresta Ciurea (ora 11:00)
Romwatt Harmanesti - Podgoria Cotnari (ora 12:00)
Viitorul Belcesti - Viitorul Tg. Frumos (ora 11:00)
Olimpia Popricani - Mega Pascani (ora 11:00)
Gloria Baltati - Astra Raducaneni (ora 11:00)
Viitorul Harlau - Stejarul Sinesti (ora 11:00)
Unirea Ruginoasa - Helios Tomesti (ora 12:00)
avatar
Wesley
Moderator
Moderator

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 46
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Iasi

Sus In jos

Re: Programul primei etape din Liga a IV-a

Mesaj Scris de bogdan la data de Dum Mar 14, 2010 4:54 am

Fortza TG-FRUMOS:))
avatar
bogdan
Member
Member

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 140

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum