Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» Investitie in Delta Dunarii 736 Ha
Lun Mar 14, 2011 7:22 pm Scris de delta_dunarii

» Cupa Romaniei - Faza a 2-a - 2011/2012
Mar Mar 01, 2011 4:48 pm Scris de Kove

» Rezultate etapa a X-a :: Liga5 Seria a II-a
Dum Feb 27, 2011 7:39 pm Scris de bogdan

» INFO!
Mier Feb 16, 2011 4:16 pm Scris de Kove

» Clasament final Liga5 - Seria a II-a TUR
Lun Feb 14, 2011 4:24 pm Scris de Kove

» Faza I. Cupa Romaniei 2011-2012
Sam Feb 12, 2011 9:40 pm Scris de bogdan

» Rezultate etapa a XI-a :: Liga5 Seria a II-a
Lun Noi 08, 2010 12:53 am Scris de bogdan

» Pronosticuri Liga a V-a Seria 2. Etapa 10
Dum Oct 31, 2010 7:26 pm Scris de bogdan

»  Rezultate etapa a XIX-a :: Liga5 Seria a II-a
Dum Oct 24, 2010 8:22 pm Scris de johny

» Lasati-ne sa jucam...
Dum Oct 24, 2010 7:13 pm Scris de Kove

Bannerul nostru
Metalul Vladeni - Aproape de fotbalul mic
Ia codul si pune-l in siteul tau!

▌ DJ KOVE  
▌ DJ KOVE  
Cuvinte-cheie

Rezultate Etapa a XVI-a Liga5 - seria a II-a

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

04042010

Rezultate Etapa a XVI-a Liga5 - seria a II-a

Com-Val Valea Lupului - Vointa Bivolari ( 3 - 2 )
Gloria Romanesti - Spicul Sipote ( 3 - 0 )(nep.)
Viitorul Ion Neculce - As Aroneanu ( 3 - 0 )(nep.)
Gloria Bals - Vointa Voinesti ( 1 - 3 )
Navobi Iasi – Metalul Vladeni ( 6 - 2 )
CFR Pascani - Olimpia Oteleni ( - - - )
Construct Press Gropnita sta.

Ultima editare efectuata de catre Kove in Dum Apr 04, 2010 11:34 pm, editata de 2 ori (Motiv : Adaugare rezultate)

...................................................................................................

Salut Vizitator desi ai 1 mesaje postate te rog sa citesti si sa respecti regulamentul.
Kove
Administrator
Administrator

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 193
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Romania

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Rezultate Etapa a XVI-a Liga5 - seria a II-a :: Comentarii

Mesaj la data de Dum Apr 04, 2010 1:04 pm Scris de bogdan

Hristos a inviat !derby Gloria Bals(3)-- Vointa Voinesti(1) Fie ca cel mai bun sa invinga Doamne ajuta....Fortza GLORIA BALS

Sus In jos

Mesaj la data de Dum Apr 04, 2010 1:07 pm Scris de Kove

Adevarat a inviat! Bafta va tin pumnii.

Sus In jos

Mesaj la data de Dum Apr 04, 2010 1:17 pm Scris de Sakin1985

Hristos a inviat! Mai stie cineva si alte rezultate? Felicitari celor din Bals;)!

Sus In jos

Mesaj la data de Dum Apr 04, 2010 5:46 pm Scris de edddy

Sakin1985 a scris:Hristos a inviat! Mai stie cineva si alte rezultate? Felicitari celor din Bals;)!

3 / 1 sunt locurile ocupate in clasament.. nu s-a inceiat asa meciul Wink

Sus In jos

Mesaj la data de Dum Apr 04, 2010 7:19 pm Scris de bogdan

Gloria Bals--v voinesti 1-3 asa a fost sa fie bft

Sus In jos

Mesaj la data de Dum Apr 04, 2010 7:33 pm Scris de morganiul

GLORIA BALS-VOINTA VOINESTI 1-3
dupa un meci foarte disputat de voinesti care a mai avut 2 bare.
ce i-mi pare rau, e ca jucatorii de la bals s-au luat la bataie intre ei pe teren,eliminindui arbitrul doi jucatori.
aici nu au dat dovada de sportivitate si de fapt au aratat cine sint ei cu adevarat si cum se joaca fotbalul la ei. (cu pumnul)
succes in continuare tuturor echipelor si un paste fericit!
iarasi a fost deranjant ca antrenorul lor nu a fost deacord ca meciul sa se dispute sambata s-au luni,cu gandul ca poate noi nu o sa ne deplasam duminica si vor castiga cu 3-0 la masa verde.
dar asta e, vb lui bogdan, nu a fost sa fie..

Sus In jos

Mesaj la data de Dum Apr 04, 2010 7:47 pm Scris de Zmeura

Gloria Romanesti - Spicul Sipote ( 3 - 0 ) - neprezentare

Sus In jos

Mesaj la data de Dum Apr 04, 2010 11:34 pm Scris de Bullet

Valea Lupului - V. Bivolari 3 - 2
V. Ion Neculce- AS Aroneanu 3 - 0 (neprezentare)

Sus In jos

Mesaj la data de Lun Apr 05, 2010 3:20 am Scris de Bobby1992

nu toata echipa cu pumnul...asa a fost sa fie cu aia 2....
app...noi in 8 oameni pe teren am jucat mai bn decat voinesti....
ei doar "bufa in minge" Wink....

Sus In jos

Mesaj la data de Lun Apr 05, 2010 3:27 am Scris de Bobby1992

si faza cu deplasarea de duminica nu a fost asa...
nu antrenorul a decis asta,ci echipa Wink
la noi deciziile se iau in echipa,nu doar antrenorul...

Sus In jos

Mesaj la data de Lun Apr 05, 2010 8:06 am Scris de morganiul

ok sint deacord cu tine.
si cu 3-1 cum ramane? ca asta era inainte sa ramaneti in 9 oameni
a fost 2-0 dupa care 2-1 si 3-1 dupa care a-ti ramas in 9 jucatori din cauza voastra ca va-ti luat la bataie ca disperatii...
atunci ne ramne sa ne cerem noi scuze ca v-am luat 3 puncte
voi vb de bufa in minge?ce voiati sa ne dam noi singuri goluri s-au ce?
luati si va vedeti de fotbalul vostru si mai usor cu comentariile ca vi s-a dovedit ca nu santeti cine va credeti..
v-am batut de 2 ori la noi acasa am facut un egal la voi si a-ti luato acum cu 3-1 .
ce mai vreti?
ciocu mic si joc de glezne...oricum noi deacum incolo nu o sa ne mai intilnim chiar daca o sa jucam in judet.
nu o sa mai fim in serie cu voi ca ne rup deplasariile de zeci de kilometri

Sus In jos

Mesaj la data de Lun Apr 05, 2010 11:18 am Scris de Sakin1985

Pai Voinestiul nu spera la promovare? Sau ii lasa pe cei din Valea Lupului sa intre in Liga IV? Oricum ai dreptate cu deplasarile... ar fi mult mai usor sa jucati in seria I;)

Sus In jos

Mesaj la data de Lun Apr 05, 2010 2:55 pm Scris de bogdan

da morganiul primul gol ofside 2 m clar si observatoru a zis la pauza la al doilea gol a faultat adrian la intors cu mana pe fundas si la al 3 a gresit un fundas asta e spune adevaru si daca erati baieti cum va credeti va schimbati voi de acolo sa pierdut meciul ca noi nu neam adus si echipamentul celalat crezand ca veniti in albastru voi si daca dadeati dovada de fair play va schimbati voi noi nici nu am avut timp sa ne incalzim bn ca am stat sa strangem 11 tricouri sa jucam voi ati avut ambele echipamante si nu ati vrut sa va schimbati nui nimik mai buni nu ati fost degeaba vb 2 ocazi 3 goluri asta a facut diferenta oricum va dormi bft pe mai departe...

Sus In jos

Mesaj la data de Lun Apr 05, 2010 3:06 pm Scris de il fenomeno

la k o sa va vdm noi in D in caz k promovati...acolo no sa mai aveti arbitri de partea voastra si o sa vedem valoare voastra...stiti bn k ati dat un gol din ofside clar iar apoi juc vostru a faultat la al 2-lea gol dupa kre la 2-1 pt voi noua nu neau dat un penalty clar clar...si cei kre sau batut voi habar naveti de la ce sau luat asa k ciocu mic si vd de trb voastra k sunteti de 3 ori mai ...... k noi...traiti in ........... aia acolo

Ultima editare efectuata de catre Kove in Lun Apr 05, 2010 3:37 pm, editata de 1 ori (Motiv : cenzurare cuvinte)

Sus In jos

Mesaj la data de Lun Apr 05, 2010 3:41 pm Scris de Zmeura

3. Vorbiti civilizat si cu respect!

il fenomeno va rog sa nu mai jigniti alti membri, scrorul de pe teren nu se mai schimba. Puteti sa discutati orice atata timp cat respectati regulamentul

Sus In jos

Mesaj la data de Lun Apr 05, 2010 4:10 pm Scris de oktav

morganiule,ai dreptate nu ne vom mai intalni pe traseu,atzi fost mai buni scoru o zice,indiferent de faulturi sau offside uri etc,cei mai buni inving,tot ce pot sa va transmit e ca se vede de la o posta ca stati intr un singur jucator(adrian) restul cam aerieni,felicitari.

Sus In jos

Mesaj la data de Lun Apr 05, 2010 4:22 pm Scris de adryannnaooo

bogdane e prima oara cand postez aici,adineori am vazut ce aberatii zici,1- nici vb de offside la primul gol,daca nu stiti fotbal abtineti-va da?2- la al 2 gol nici nu l-am atins pe capitanu vostru, a sarit pe langa ea,normal ca observatoru trebuia sa va dea oarecum o consolare,e si pastele si sa nu fiti mahniti,iar ca o jucam bufa bufa e neinteresant,noi am venit sa va luam punctele,si stii vb aia scopul scuza mijoacele, oricum a fost un joc aprig dupa parerea mea,dar trebuie sa recunoasteti ca suntem mai valorosi ca voi,in 4 meciuri 3 victorii si un egal nemeritat anu trecut,cand portaru vostru trebuia eliminat,parca era la volei nu la fotbal,deci una peste alta mi a placut sa jucam cu voi,sunteti o echipa dificila si mult succes in continuare!!!

Sus In jos

Mesaj la data de Mar Apr 06, 2010 2:10 pm Scris de Bobby1992

daca tu nu ai vzt ofside la primu gol....ai cv prb cu vederea Wink cyclops

Sus In jos

Mesaj la data de Mier Apr 07, 2010 1:35 pm Scris de Sakin1985

Meciul de la Gropnita este duminica de la 11:00?

Sus In jos

Mesaj la data de Mier Apr 07, 2010 5:59 pm Scris de Kove

E o greseala in Program pe foile trimise de la AJF In aceasta etapa Metalul Vladeni joaca cu CFR Pascani.

Sus In jos

Mesaj la data de Vin Apr 09, 2010 3:05 am Scris de morganiul

adryannnaooo a scris:bogdane e prima oara cand postez aici,adineori am vazut ce aberatii zici,1- nici vb de offside la primul gol,daca nu stiti fotbal abtineti-va da?2- la al 2 gol nici nu l-am atins pe capitanu vostru, a sarit pe langa ea,normal ca observatoru trebuia sa va dea oarecum o consolare,e si pastele si sa nu fiti mahniti,iar ca o jucam bufa bufa e neinteresant,noi am venit sa va luam punctele,si stii vb aia scopul scuza mijoacele, oricum a fost un joc aprig dupa parerea mea,dar trebuie sa recunoasteti ca suntem mai valorosi ca voi,in 4 meciuri 3 victorii si un egal nemeritat anu trecut,cand portaru vostru trebuia eliminat,parca era la volei nu la fotbal,deci una peste alta mi a placut sa jucam cu voi,sunteti o echipa dificila si mult succes in continuare!!!
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven bom

Sus In jos

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum