Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» Investitie in Delta Dunarii 736 Ha
Lun Mar 14, 2011 7:22 pm Scris de delta_dunarii

» Cupa Romaniei - Faza a 2-a - 2011/2012
Mar Mar 01, 2011 4:48 pm Scris de Kove

» Rezultate etapa a X-a :: Liga5 Seria a II-a
Dum Feb 27, 2011 7:39 pm Scris de bogdan

» INFO!
Mier Feb 16, 2011 4:16 pm Scris de Kove

» Clasament final Liga5 - Seria a II-a TUR
Lun Feb 14, 2011 4:24 pm Scris de Kove

» Faza I. Cupa Romaniei 2011-2012
Sam Feb 12, 2011 9:40 pm Scris de bogdan

» Rezultate etapa a XI-a :: Liga5 Seria a II-a
Lun Noi 08, 2010 12:53 am Scris de bogdan

» Pronosticuri Liga a V-a Seria 2. Etapa 10
Dum Oct 31, 2010 7:26 pm Scris de bogdan

»  Rezultate etapa a XIX-a :: Liga5 Seria a II-a
Dum Oct 24, 2010 8:22 pm Scris de johny

» Lasati-ne sa jucam...
Dum Oct 24, 2010 7:13 pm Scris de Kove

Bannerul nostru
Metalul Vladeni - Aproape de fotbalul mic
Ia codul si pune-l in siteul tau!

▌ DJ KOVE  
▌ DJ KOVE  
Cuvinte-cheie

Rezultate Etapa a XXV–a Liga5 - seria a II-a

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

06062010

Rezultate Etapa a XXV–a Liga5 - seria a II-a

Metalul Vladeni – Gloria Bals ( 1 - 1 )
Vointa Bivolari – Olimpia Oteleni ( 4 - 3 )
Navobi Iasi – Construct Press Gropnita ( 3 - 0 ) ( neprezentare )
Spicul Sipote – Vointa Voinesti ( 4 - 12 )
Com-Val Valea Lupului – Viitorul Ion Neculce ( 4 - 5 )
AS Aroneanu – CFR Pascani ( 0 - 3 )
Gloria Romanesti - Soimii C C ( 3 - 0 ) ( masa verde )

Ultima editare efectuata de catre Kove in Mier Iun 09, 2010 4:54 pm, editata de 5 ori (Motiv : Adaugare rezultate)

...................................................................................................

Salut Vizitator desi ai 1 mesaje postate te rog sa citesti si sa respecti regulamentul.
Kove
Administrator
Administrator

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 193
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Romania

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Rezultate Etapa a XXV–a Liga5 - seria a II-a :: Comentarii

Mesaj la data de Vin Iun 11, 2010 2:33 am Scris de cipmatei

mai cypyta , tu esti bolnav, ai facut testul psihologic sau vrei sa te angajezi la nr.7 ? CE TOT VISATI LA PROMOVARE, CHIAR DACA BATETI VOINESTIUL CEEA CE E PUTIN PROBABIL, NU AVETI CUM AJUNGE PE LOCUL 2, VALEA LUPULUI ULTIMA ETAPA STA SI PRIMESTE 3 PUNCTE LA MASA VERDE, IAR VOINESTIUL ARE ULTIMA ETAPA ACASA CU BIVOLARI SI CUM NU AM PIERDUT ACASA NICI UN MECI, SUNTEM CA SI PROMOVATI ASA CA SUCCES PE LA ANUL , SAU POATE CUMPARATI UN LOC Sleep

Sus In jos

Mesaj la data de Vin Iun 11, 2010 3:15 am Scris de cypyta

Ma ia gandeste oleac cu alea 3 puncte de la oteleni cand nu aveau doctor suntem peste valea lupului si vino la meci sa vezi meciu nostru cu voinesti ca sa ai ciocu mai mic dupa meci Mad

Sus In jos

Mesaj la data de Vin Iun 11, 2010 3:47 am Scris de morganiul

Pt.cei care nu stiu,Vointa Voinesti este deja promovata ,pt.ca cu echipa de la Bivolari toate echipele castiga cu 3-0, deoarece ei sant inscrisi doar ca sa nu stam meciul cu Braiestiul,sa avem jocuri in picioare,ei nu sant inscrisi oficial.
Si Navobi, care dupa parerea mea este echipa cea mai disciplinata din campionat,si cu cea mai buna conducere in ceea ce priveste fotbalul,anul asta nu are sanse sa mearga la baraj, findca chiar daca castiga meciul cu oteleniul la masa verde,tot mai ramane v.l.cu 2 pc.avans.
ORICUM EU LE DORESC MULT SUCCES,SI FIE CA CEL MAI BUN SA CASTIGE MECIUL PE TEREN NAVOBI-VOINTA. Eu ceea ce va rog este, sa nu va mai jigniti pe forum si sa dati dovada de maturitate si caracter,la urma urmei important este sa fim sanatosi si sa ne putem intilni pe teren, sa ne masuram inteligenta,forta si sa aratam ca avem caracter, inainte de toate. MULT SUCCES SI MULTE MUTUMIRI DIN PARTEA ECHIPEI VOINTA VOINESTI PT.PARTICIPARE TUTUROR ECHIPELOR...

Sus In jos

Mesaj la data de Vin Iun 11, 2010 2:54 pm Scris de edddy

1 Vointa Voinesti 24 20 0 4 86 - 41 45 60
2 Com-Val V.Lupului 25 19 0 6 90 - 45 45 57
3 Navobi Iasi 24 17 1 6 78 - 45 33 52

...........clasament de pe www.ajfiasi.ro....................................................

3 puncte de la Pascani;
3 puncte de la Voinesti;
3 puncte de la Oteleni... Doamne Ajuta !

ar veni sa avem 61 de puncte,,,

3 puncte pt Valea Lupului cu SCC

ar veni sa aiba 60 puncte...

1.Voinesti
2.NAVOBI
3.Valea Lupului

Sanse pana la urma exista... nu spun ca promovam... dar spun ca inca mai putem spera Razz...Duminica sa invinga cel mai bun !

Ai dreptate Morganiul... Sunteti deja promovati Very Happy... FELICITARI...un campionat bun... MERITATI !

Sus In jos

Mesaj la data de Vin Iun 11, 2010 5:53 pm Scris de johny

ai mai vb cu baietii,se prezinta le meciul cu ion neculce de duminica???

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 4:10 am Scris de bogdan

we eddy da tie ti se pare normal sa va dea 3 pct daca ati jucat in tern cu oteleni nici cu noi nu a avut medic da am jucat asa scoru a ramas in tern...o sa loati puncte daca face adi cv smecheri alfel nu;)

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 1:01 pm Scris de edddy

La Oteleni conduceam cu 1-0... Prin min 40 cade un jucator de al nostru pe jos secerat de unu... Medic nu era... De aici a inceput scandalul.... Noroc de noi ca am stat uniti altfel luam o mama de bataie...practic taranii stateau la juma de metru langa noi ne faceau in toate felurile,ne injurau, aia de pe margine aruncau cu sticle de bere in noi... si cu orice gaseau...
Teoretic trebuia sa parasim terenul... dar daca faceam asta ne intorceam pe jos acasa.. fara microbuz..
In sfarsit apare si medicul dupa mai mult de 30 minute... Se continua meciul, insa cum majoritatea jucatorilor nostri sunt sub 18 ani... iti dai seama ce presiune pe capul nostru.. am luat 4 goluri si am pierdut...
Cum ti se pare? mie unul nu prea mi se pare corect...

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 3:55 pm Scris de xyz

nu e corect dar nu sunteti singura echipa care a avut probleme acolo....oricum daca pana acum nu s-a luat nici o decizie in privinta asta, nu cred ca se va mai intampla ceva, pt ca din cate stiu eu, cei de la ajf iau deciziile astea in maxim o saptamana....si de la meciul vostru cu oteleni a trecut mult timp..

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 5:10 pm Scris de edddy

da insa nu ni s-a spus nici "Nu ! Nu va dam punctele ! "... Razz

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 5:12 pm Scris de cypyta

Da dar putem face memoriu si la apel si am facut deja apel si sunt sanse de 80 la suta sa luam acele puncte va invitam pe toti maine la meci pe tepro ora 11 cei din iasi care pot veni

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 6:42 pm Scris de andrey

maine derby.....navobi iasi-vointa voinesti....cel mai bun sa invinga;)

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 6:46 pm Scris de cypyta

Da

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 7:34 pm Scris de edddy

si cel mai bunn sa fieeee :>:>:> ... pe cine mizati ?Smile

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 9:16 pm Scris de cypyta

PE navobi eu

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 9:22 pm Scris de andrey

voinesti fara discutii......o sa vedeti maine......aveti avantajul k jucati acasa....dar voinesti e cea mai buna echipa de retur din campionat;)...oricum bafta...sa fie un meci frumos

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 9:23 pm Scris de andrey

voinesti joaca foarte bine in deplasare;)

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 9:23 pm Scris de cypyta

Deci inseamna ca fa fi un meci tare frumos si spectaculos sa speram

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 9:25 pm Scris de andrey

dap.....noi oricum am castigat campionatul......nu va fi o tragedie dak pierdem....dar vad k voi mai sperati la locul 2.......oricum il meritati fata de cei de la vealea lupului...kre au umblat numai cu blaturile......asa k vedem maine ce o sa fie.....bafta

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 9:27 pm Scris de cypyta

Ms asa este voi sunteti o campioana corecta chiar daca la meciu cu valea lupului a fost ceva necurat la meciu ala voi ati aratat ca o adevarata campioana deci bafta multa si voua maine

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 9:31 pm Scris de andrey

la meciul cu valea lupului.....ne-au fost cumparati doi jucatori......pe portarul nostru si pe fundasul central(domn profesor stafi) doi dintre oamenii din baza de echipa...si acuma ne chinuim cu un portar de la noi de aici pana incepe urm campionat........valea lupului nu ne bateau nici in 13 jucatori dak nu ne cumparau cei 2 jucatori.....slabuta tare mi se pare

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 9:34 pm Scris de cypyta

Stiu ca am vazut meciu poate vin eu de la navobi la voi sa joc bounce

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 9:57 pm Scris de xyz

cypyta a scris:Stiu ca am vazut meciu poate vin eu de la navobi la voi sa joc bounce
daca lasi maine 2 goluri :> Smile))))

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 10:15 pm Scris de johny

Rapid Dumesti a castigat Liga a IV-a IASI si va juca baraj pentru promovare in Liga a III-a.
Din Liga a IV-a au retrogradat ultimele 3 echipe: Helios Tomesti, Romwatt Harmanesti si Podgoria Cotnari.

Vor promova in Liga a IV-a:

Daca Rapid Dumesti nu promoveaza: 4 echipe: 3 de pe Locurile 1 din fiecare Serie + o echipa de pe Locul 2, in urma unui baraj
Daca Rapid Dumesti promoveaza: 5 echipe: 3 de pe Locurile 1 din fiecare Serie + 2 echipe de pe Locul 2, in urma unui baraj

Ligii a IV-a i se va mai alatura si echipa CSM Paşcani, retrogradata din Liga a III-a, seria I.

Astfel, Liga a IV-a va fi formata din sezonul 2010/2011 din: 12 echipe din Liga a IV-a, Rapid Dumesti + 4 echipe din Liga a V-a SAU 5 echipe din Liga a V-a si CSM Pascani; in total, 18 formatii.www.ajfiasi.ro

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 10:55 pm Scris de edddy

in cazul asta ... FORTA DUMESTII ... SUNTEM CU VOI !

miercuri joaca nu?

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Iun 12, 2010 10:59 pm Scris de edddy

andrey a scris:dar voinesti e cea mai buna echipa de retur din campionat

NOT !

Sus In jos

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum