Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» Investitie in Delta Dunarii 736 Ha
Lun Mar 14, 2011 7:22 pm Scris de delta_dunarii

» Cupa Romaniei - Faza a 2-a - 2011/2012
Mar Mar 01, 2011 4:48 pm Scris de Kove

» Rezultate etapa a X-a :: Liga5 Seria a II-a
Dum Feb 27, 2011 7:39 pm Scris de bogdan

» INFO!
Mier Feb 16, 2011 4:16 pm Scris de Kove

» Clasament final Liga5 - Seria a II-a TUR
Lun Feb 14, 2011 4:24 pm Scris de Kove

» Faza I. Cupa Romaniei 2011-2012
Sam Feb 12, 2011 9:40 pm Scris de bogdan

» Rezultate etapa a XI-a :: Liga5 Seria a II-a
Lun Noi 08, 2010 12:53 am Scris de bogdan

» Pronosticuri Liga a V-a Seria 2. Etapa 10
Dum Oct 31, 2010 7:26 pm Scris de bogdan

»  Rezultate etapa a XIX-a :: Liga5 Seria a II-a
Dum Oct 24, 2010 8:22 pm Scris de johny

» Lasati-ne sa jucam...
Dum Oct 24, 2010 7:13 pm Scris de Kove

Bannerul nostru
Metalul Vladeni - Aproape de fotbalul mic
Ia codul si pune-l in siteul tau!

▌ DJ KOVE  
▌ DJ KOVE  
Cuvinte-cheie

Cine promoveaza ?

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cine va castiga seria a II-a ?

0% 0% 
[ 0 ]
8% 8% 
[ 1 ]
25% 25% 
[ 3 ]
50% 50% 
[ 6 ]
0% 0% 
[ 0 ]
8% 8% 
[ 1 ]
8% 8% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]

Total voturi : 12
05082010

Cine promoveaza ?

Cine are anul acesta cele mai mari sanse sa promoveze ??? Laughing
edddy
Member
Member

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 80
Varsta Varsta : 24
Localizare Localizare : Iasi

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Cine promoveaza ? :: Comentarii

Mesaj la data de Joi Aug 05, 2010 1:38 pm Scris de edddy

Parerea mea,,,

Cotnari sau Gloria Bals ...

Sus In jos

Mesaj la data de Lun Aug 09, 2010 4:53 am Scris de bogdan

duminca meci la Vladeni Fortza Gloria Bals sa speram ca incepem cu dreptu bft si adversarilor speram la un meci frumos::X:X

Sus In jos

Mesaj la data de Mar Aug 10, 2010 5:42 pm Scris de jokzizu

.....nau nici o sansa balsu sa promoveze....!!...iar o sa bata arbitri....Smile))...ca se cred ei..defavorizati .........Din partea mea, nar fi treb sai mai lase sa joace...dar poate ca au zis ca sunt multi tineri in echipa si sa le mai de-a o sansa..........!!!!!!!!!

Sus In jos

Mesaj la data de Mar Aug 10, 2010 5:42 pm Scris de jokzizu

...Bafta la toate !!!...forta COM.VAL:X...Razz

Sus In jos

Mesaj la data de Vin Aug 13, 2010 2:34 pm Scris de bogdan

we jokzizu nu mai vb prosti si vezati de echipa ta nu comenta de altii;)

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Aug 14, 2010 8:46 pm Scris de cypyta

Eu merg pe cotnari sau valea lupului cu banii daca incep iar

Sus In jos

Mesaj la data de Vin Aug 20, 2010 4:05 am Scris de kapitanu

forzza bals:X:X

Sus In jos

Mesaj la data de Vin Aug 20, 2010 7:33 pm Scris de john_poli100

com val

Sus In jos

Mesaj la data de Joi Aug 26, 2010 1:07 pm Scris de bogdan

Gloria Bals

Sus In jos

Mesaj la data de Dum Aug 29, 2010 8:14 pm Scris de bogdan

vladeni--bals 0-2 cei mai mari tarani lasa blondina o sa vz tu pt ce ai facut

Sus In jos

Mesaj la data de Dum Aug 29, 2010 8:15 pm Scris de bogdan

com val--ion neculce 3-3 bivolari--cotnari 1-3

Sus In jos

Mesaj la data de Dum Aug 29, 2010 10:19 pm Scris de irefutabil9

Ma asta de la Bals, atat stiti - sa faceti scandal. Daca era o conducere normala la AJF, cum e in restul tarii, o gloata de c......i ca voi nu mai trebuia inscrisa in sezonul asta dupa mizeriile pe care le-ati facut stagiunea trecuta. Acasa la voi sunteti printre cei mai parsivi din judet, iar daca cumva pierdeti faceti ditamai taraboiul. Va credeti mari fotbalisti, mai ales tu, a...........e de "bogdan". Pacat totusi de cel care investeste in specimene ca tine...

Sus In jos

Mesaj la data de Dum Aug 29, 2010 11:41 pm Scris de bogdan

noi sau voi noi nu am sarit niciodata la batie la jucatori adversi cum ati facut voi noi ce am avut am avut cu arbitrii ca sunt varza strica toate meciurile azi trebuia sa ramaneti in 5-6 la cat de urat ati jucat oricum tu nu o sa scapi we dai cu pumnu ala cu 6 da cu capu in gura o sa vedeti voi taraboi daca asta ati vrut.....sau m....u ala de blonda da in antrenoru nostru mare jucator si ala o sa vz numai tu ai cautat scandal azi ati vz ca nu vam rasp nu am facut un fault nimik in schimb voi ati spart capuri si rupt picioare o sa vedeti soarta asta de azi cum neati tratat veti fi primiti poate mai rau......si oamenii de la voi ne trageau de picoare afara daca noi eram jos si nu mai puteam in viatza mea nu am mai vz asa cv ati dat dovada de cei mai mari t....i....pt faza ca f....u ala de blondina a dat cu sut in spate la antrenor veti plati cu totii

Sus In jos

Mesaj la data de Dum Aug 29, 2010 11:44 pm Scris de bogdan

sau la urma dupa ce am plecat ati aruncat cu ghete in masina pt ce ati facut azi veti plati

Sus In jos

Mesaj la data de Lun Aug 30, 2010 2:14 am Scris de irefutabil9

...pai daca s-a intamplat ce zici ar trebui exclusi imediat, avand in vedere ca parca a fost si observator la meci. Ca eu pe faza asta sunt nervos...ca sunt inscrisi la AJF toti ruptii care cica vor sa joace fotbal si mai apoi sar la bataie si care nu indeplinesc conditii elementare de omologare. Iar cand e cazul nu se aplica sanctiunile cum trebuie. Astia de la Vladeni au avut cativa jucatori mai buni veniti de la alte echipe in anii astia care i-au scos si pe ei in lume si acum ca au plecat joaca iar cu "blondina", un c......r a....t si cu cateva brute care n-au avut treaba cu fotbalul la viata lor. Repet terminati ca asta ar trebui exclusi ca sa joace fotbal cu oile ca si pana acu...iar referitor la comentariul anterior, tot in sensul asta m-am referit, adica si la voi sunt cativa care au comportamente d-astea...

Sus In jos

Mesaj la data de Lun Aug 30, 2010 2:09 pm Scris de bogdan

mai daca ai fi fost la meci sa vz te convingeai si tu..cum lovesti cu capul in gura nu ei nimik dai cu pumnu in fata arbitru da penalty vin jucatori il incercuiesc si bat ei aut de poarta da se poate asa cv observator a vz da nu putea face nimik din caza oamenilor de pe margine unu de a nostru a batut aut si unu din spectatori ii da cu piciorul pe la spate si cade jos oamenii de pe margine il trage de picioare afara vn onservatoru le zice chiar sunteti nesimtiti da pe ei ii durea undeva zicea nare nimik da omul nu mai putea de durere asa cv nu am mai vz in viata mea neam dus sa jucam fotbal si au vz asta da au cautata scandal de la inceput nea rupt picioarele....pt Valera felicitari el a jucat frumos restu echipei niste t....i alfel nu ma pot exprima....oricum blondina nu va mai juca mult timp fotbal pt ce a facut azi sau va juca doar pe fals daca il va mai baga sa rupa picioarele la adversari

Sus In jos

Mesaj la data de Lun Aug 30, 2010 3:17 pm Scris de bogdan

contr gropnita---biruinta movileni 3-0

Sus In jos

Mesaj la data de Lun Aug 30, 2010 9:05 pm Scris de GassY

Bogdan, nu mi se pare normal ce au facut unii dintre jucatorii nostri dar crede-ma ca voi ar trebui sa fiti ultimii care sa comentati pentru ca si voi aplicati acelasi tratament celor care va viziteaza.....Eu si cei care nu au fost de acord cu asta ne cerem scuze.....NU TOTI CEI DIN VLADENI SE COMPORTA ASA!

Sus In jos

Mesaj la data de Mar Aug 31, 2010 1:28 pm Scris de bogdan

noi nu am facut niciodata asa cv ce am avut am avut cu arbitri nu cu adversari si e un nou sezon si am venit sa jucam doar fotbal da nu a fost fotbal a fost razboi si din caza unui 1-2 prosti va suporta echipa consecintele..... dc il mai bagati la echipa sa va faceti probleme cu toate echipele?el si ala cu 19 nu vor scapa ushor ma jur

Sus In jos

Mesaj la data de Mar Aug 31, 2010 3:56 pm Scris de bogdan

Duminica meci Bals--Bivolari fie ca cea mai buna sa invinga sezonu trecut a castigat bals cu 4-1 bft si lor Fortza Gloria Bals Wink

Sus In jos

Mesaj la data de Dum Sept 05, 2010 9:10 pm Scris de il fenomeno

wa voi astia din vladeni sujelati p... la astia de la bals... f.... in gura...la k veniti voi ori la cotnari buznea sau knd aveti cu noi...vedeti voi atunci ... dak o sa mai veniti prin zona asta..

Sus In jos

Mesaj la data de Lun Sept 06, 2010 3:50 pm Scris de bogdan

bals--bivolari sec 6-1 bft la toate echipele echipa buna si bivolari

Sus In jos

Mesaj la data de Lun Sept 06, 2010 10:04 pm Scris de bogdan

sipote--vladeni0-3 si movileni--romanesti 1-7

Sus In jos

Mesaj la data de Mar Sept 07, 2010 2:46 am Scris de athanatos

sipote - vladeni 0-3 prin neprezentare sipote, ca joaca la vladeni... Laughing

Sus In jos

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos