Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» Investitie in Delta Dunarii 736 Ha
Lun Mar 14, 2011 7:22 pm Scris de delta_dunarii

» Cupa Romaniei - Faza a 2-a - 2011/2012
Mar Mar 01, 2011 4:48 pm Scris de Kove

» Rezultate etapa a X-a :: Liga5 Seria a II-a
Dum Feb 27, 2011 7:39 pm Scris de bogdan

» INFO!
Mier Feb 16, 2011 4:16 pm Scris de Kove

» Clasament final Liga5 - Seria a II-a TUR
Lun Feb 14, 2011 4:24 pm Scris de Kove

» Faza I. Cupa Romaniei 2011-2012
Sam Feb 12, 2011 9:40 pm Scris de bogdan

» Rezultate etapa a XI-a :: Liga5 Seria a II-a
Lun Noi 08, 2010 12:53 am Scris de bogdan

» Pronosticuri Liga a V-a Seria 2. Etapa 10
Dum Oct 31, 2010 7:26 pm Scris de bogdan

»  Rezultate etapa a XIX-a :: Liga5 Seria a II-a
Dum Oct 24, 2010 8:22 pm Scris de johny

» Lasati-ne sa jucam...
Dum Oct 24, 2010 7:13 pm Scris de Kove

Bannerul nostru
Metalul Vladeni - Aproape de fotbalul mic
Ia codul si pune-l in siteul tau!

▌ DJ KOVE  
▌ DJ KOVE  
Cuvinte-cheie


Program Liga a V-a Iasi seria I - Tur

In jos

21112009

Mesaj 

Program Liga a V-a Iasi seria I - Tur




Etapa I
Prutul Prisecani - AS Magna Holboca 3-5
Fortza Costuleni - Fulge. Tibanesti 1-0
Vitorul Ciortesti - Vointa Bosia 6-1
Viitorul Mironeasa - Unirea Scanteia 2-8
Stiinta Miroslava - Unirea Tibana 15-0
Podgoria Cozmesti - Avan. Golaiesti 3-0
Stejarul Dobrovat - Sper. Comarna 3-0

Etapa a II-a
Unirea Tibana - Stejarul Dobrovat 2-5
Speranta Comarna - Viitorul Mironeasa 0-3
Avantul Golaesti - Viitorul Ciortesti 3-4
Magna Holboca - Forza Costuleni 3-6
Vointa Bosia - Prutul Prisacani 4-4
Fulgerul Tibanesti - Stiinta Miroslava 1-1
Unirea Scanteia - Podgoria Cozmesti 2-0

Etapa a III-a
Prutul Prisacani - Viitorul Ciortesti 3-1
Stejarul Dobrovat - Vointa Bosia 4-0
Forza Costuleni - Unirea Scanteia 0-5
Podgoria Cozmesti - Fulgerul Tibanesti 2-4
Stiinta Miroslava - Speranta Comarna - nedisputat
Unirea Tibana - Magna Holboca 0-3
Viitorul Mironeasa - Avantul Golaesti 3-0

Etapa a IV-a
Speranta Comarna - AS Magna Holboca 0-5
Fulgerul Tibanesti - Stejarul Dobrovat 2-1
Podgoria Cozmesti - Stiinta Miroslava 0-2
Prutul Prisecani - Unirea Scanteia 4-0
Avantul Golaiesti - Unirea Tibana 4-1
Vointa Bosia - Fortza Costuleni 5-2
Viitorul Ciortesti- Viitoru Mironeasa 8-1

Etapa a V-a
Avantul Golaiesti - Prutul Prisecani 2-5
Unirea Tibana - Podgoria Cozmesti 2-6
Unirea Scanteia - Stejarul Dobrovat 1-1
Fortza Costuleni - Speranta Comarna 6-1
AS Magna Holboca - Fulgerul Tibanesti 2-3
Stiinta Miroslava - Viitorul Ciortesti 5-0
Viitorul Mironeasa - Vointa Bosia 0-3

Etapa a VI-a
Viitorul Ciortesti-Unirea Tibana 1-2
Stejarul Dobrovat-Stiinta Miroslava 0-1
Fulgerul Tibanesti-Speranta Comarna 9-1
Viitorul Mironeasa-Podgoria Cozmesti 4-9
Vointa Bosia-Avantul Golaiesti 6-2
Fortza Costuleni-Prutul Prisacani 1-1
AS Magna-Unirea Scanteia 3-1

Etapa a VII-a
Prutul Prisacani-Fulgerul Tibanesti 3-0
Unirea Tibana-Fortza Costuleni 2-1
Stejarul Dobrovat-AS Magna 0-2
Podgoria Cozmesti-Viitorul Ciortesti 3-0( N )
Unirea Scanteia-Vointa Bosia 2-6
Stiinta Miroslava-Viitorul Mironesa 23-1
Speranta Comarna-Avantul Golaesti nedisputat

Etapa a VIII-a
Viitorul Ciortesti-Stejarul Dobrovat 1-1
Avantul Golaesti-Fulgerul Tibanesti 3-0
Unirea Tibana-Prutul Prisecani 3-5
Stiinta Miroslava-Unirea Scanteia 5-2
Viitorul Mironeasa-Fortza Costuleni 0-2
Speranta Comarna-Podgoria Cozmesti 4-5
AS Magna-Vointa Bosia 5-3

Etapa a IX-a

Podgoria Cozmesti-AS Magna 0-4
Fortza Costuleni-Viitorul Ciortesti 5-0
Fulgerul Tibanesti-Viitorul Mironeasa ?
Vointa Bosia – Unirea Tibana 6-0
Unirea Scanteia – Speranta Comarna 16-0
Prutul Prisecani-Stiinta Miroslava 0-2
Avantul Golaesti-Stejarul Dobrovat 1-2

Etapa a X-a
Stiinta Miroslava - Vointa Bosia 8-0
Viitorul Ciortesti - Fulgerul Tibanesti 2-3
Unirea Scanteia - Avantul Golaiesti 8-1
Stejarul Dobrovat - Prutul Prisecani 2-1
Podgoria Cozmesti - Fotrza Costuleni 1-1
Speranta Comarna - Unirea Tibana ?
Viitorul Mironeasa - AS magna 0-4

Etapa a XI-a
Fulgerul Tibanesti - Unirea Scanteia 6 - 2
Avantul Golaesti - Stiinta Miroslava 0 - 3
Magna Holboca - Viitorul Ciortesti 3 - 0
Forza Costuleni - Stejarul Dobrovat 3 - 2
Vointa Bosia - Podgoria Cozmesti 4 - 5
Prutul Prisacani - Speranta Comarna 9 - 1
Unirea Tibana - Viitorul Mironeasa 4 - 0

Etapa a XII-a
Stiinta Miroslava - As Magna Holboca 3-1
Speranta Comarna - Vointa Bosia 7-10
Podgoria Cozmesti - Stejarul Dobrovat 5-1
Fulgerul Tibanesti - Unirea Tibana
Unirea Scanteia - Viitorul Ciortesti 3-1
Avantul Golaiesti - Fortza Costuleni 1-5
Prutul Prisecani - Viitorul Mironeasa 5-2

Etapa a XIII-a
Fortza Costuleni - Stiinta Miroslava 2 - 6
Magna Holboca - Avantul Golaesti 7 - 1
Stejarul Dobrovat - Viitorul Mironeasa 4 - 0
Prutul Prisacani - Podgoria Cozmesti 9 - 1
Viitorul Ciortesti - Speranta Comarna 3 - 0
Vointa Bosia - Fulgerul Tibanesti 2 - 4
Unirea Tibana - Unirea Scanteia 3 - 6
avatar
Wesley
Moderator
Moderator

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 46
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Iasi

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum