Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» Investitie in Delta Dunarii 736 Ha
Lun Mar 14, 2011 7:22 pm Scris de delta_dunarii

» Cupa Romaniei - Faza a 2-a - 2011/2012
Mar Mar 01, 2011 4:48 pm Scris de Kove

» Rezultate etapa a X-a :: Liga5 Seria a II-a
Dum Feb 27, 2011 7:39 pm Scris de bogdan

» INFO!
Mier Feb 16, 2011 4:16 pm Scris de Kove

» Clasament final Liga5 - Seria a II-a TUR
Lun Feb 14, 2011 4:24 pm Scris de Kove

» Faza I. Cupa Romaniei 2011-2012
Sam Feb 12, 2011 9:40 pm Scris de bogdan

» Rezultate etapa a XI-a :: Liga5 Seria a II-a
Lun Noi 08, 2010 12:53 am Scris de bogdan

» Pronosticuri Liga a V-a Seria 2. Etapa 10
Dum Oct 31, 2010 7:26 pm Scris de bogdan

»  Rezultate etapa a XIX-a :: Liga5 Seria a II-a
Dum Oct 24, 2010 8:22 pm Scris de johny

» Lasati-ne sa jucam...
Dum Oct 24, 2010 7:13 pm Scris de Kove

Bannerul nostru
Metalul Vladeni - Aproape de fotbalul mic
Ia codul si pune-l in siteul tau!

▌ DJ KOVE  
▌ DJ KOVE  
Cuvinte-cheie


Program Liga a IV-a Iasi - Tur

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Program Liga a IV-a Iasi - Tur

Mesaj Scris de Zmeura la data de Sam Noi 21, 2009 4:46 pm

Etapa I
AS Breazu- Romwatt- Hărmăneşti - amanat
Viitorul Tg Frumos -Viitorul Belceşti 3 -2
Mega Paşcani- Olimpia Popricani 8 - 3
Astra Răducăneni -Gloria Bălţaţi 1 - 3
Stejarul Sineşti -Viitorul Hârlău 4 - 0
Viitorul Lungani -Rapid Dumeşti 0 – 1
Helios Tomeşti-Unirea Ruginoasa 0 – 1
Forestra Ciurea -Unirea Mirceşti 4 - 2

Etapa a II-a
Gloria Bălţaţi - Vitorul Tg Frumos Rejucare
Unirea Ruginoasa -AS Breazu 4 – 1
Romwatt Hărmăneşti-Foresta Ciurea 1 – 2
Viitorul Belceşti - Mega Paşcani 1 – 1
Olimpia Popricani -iitorul Lungani 1 – 0
Unirea Mirceşti -Stejarul Sineşti 1 – 2
Rapid Dumeşti -Astra Răducăneni 8 – 3
Viitorul Hârlău -Hlios Tomeşti 1 - 0

Etapa a III-a
Foresta Ciurea - Stejarul Sinesti 2 - 1
Podgoria Cotnari - Rapid Dumesti 0 - 1
Olimpia Popricani - Unirea Ruginoasa 0 - 0
Mega Pascani - Unirea Mircesti 8 - 2
Viitorul Tg. Frumos - Helios Tomesti 3 - 0
Viitorul Harlau - Viitorul Belcesti 3 - 6
Astra Raducaneni - Romwatt Harmanesti 2 - 0
Viitorul Lungani - Gloria Baltati 0 - 7

Etapa a IV-a
Viitorul Tg. Frumos - Rapid Dumesti 0 - 1
Podgoria Cotnari -Viitorul Harlau 2 - 2
Romwatt Harmanesti - Olimpia Popricani 2 - 2
Mega Pascani - Unirea Ruginoasa 4 - 2
Viitorul Belcesti - Unirea Mircesti 7 - 5
Stejarul Sinesti - Viitorul Lungani 1 - 3
Gloria Baltati - Foresta Ciurea 2 - 2
Helios Tomesti - Astra Raducaneni 3 - 2

Etapa a V-a
Viitorul Hirlau-Astra Raducaneni 2-4
Viitorul Belcesti-Olimpia Popricani amanat
Viitorul Lungani-Helios Tomesti 1-1
Unirea Ruginoasa-Stejarul Sinesti 3-2
Foresta Ciurea-Mega Pascani 1-2
Gloria Baltati-Podgoria Cotnari 2-1
Unirea Mircesti-Viitorul Tg.Frumos 5-2
Rapid Dumesti-Romwatt Harmanesti 10-2

Etapa a VI-a
Stejarul Sinesti - Rapid Dumesti 0 - 1
MEGA Pascani - Gloria Baltati 5 - 2
Viitorul Lungani - Romwatt Harmanesti 3 - 1
Foresta Ciurea - Viitorul Belcesti 4 - 1
Astra Raducaneni - Unirea Ruginoasa 4 - 1
Olimpia Popricani - Viitorul Harlau 2 - 0
Unirea Mircesti - Helios Tomesti 4 - 1
Viitorul Tg. Frumos - Podgoria Cotnari 1 - 0

Etapa a VII-a
Astra Raducaneni - Stejarul Sinesti 2 - 1
Rapid Dumesti - Viitorul Belcesti 3 - 1
Podgoria Cotnari - Foresta Ciurea 1 - 4
Viitorul Harlau - Viitorul Tg. Frumos 0 - 0
Gloria Baltati - Olimpia Popricani 0 - 0
Romwatt Harmanesti - Unirea Mircesti 2 - 0
Unirea ruginoasa - Viitorul Lungani 2 - 1
HeliosTomesti - MEGA Pascani 1 - 4

Etapa a VIII-a
Rapid Dumesti - Mega Pascani nedisputat
Viitorul Lungani - Foresta Ciurea 1-2
AS Cotnari - Unirea Mircesti 8-2
Stejarul Sinesti - Gloria Baltati 5-1
Viitorul Belcesti - Helios Tomesti 1-0
Unirea Ruginoasa - Viitorul Tg. Frumos 1-1
Viitorul Hirlau - Romwatt Harmanesti 0-2
Olimpia Popricani - Astra Raducaneni. 2-1

Etapa a IX-a
Foresta Ciurea - Viitorul Harlau 1 - 1
Gloria Baltati - Rapid Dumesti 1 - 2
Viitorul Tg. Frumos - Olimpia Popricani 0 - 3
Astra Raducaneni - Viitorul Belcesti 3 - 1
MEGA Pascani - Stejarul Sinesti 3 - 2
Helios Tomesti - Podgoria Cotnari 0 - 0
Unirea Ruginoasa - Romwatt Harmanesti 2 - 1
Unirea Mircesti - Viitorul Lungani 4 - 3

Etapa X-a
Stejarul Sinesti - Olimpia Popricani 3-0
Unirea Ruginoasa - Viitorul Harlau 1-2
Foresta Curea - Astra Raducaneni 2-1
Romwatt Harmanesti - Helios Tomesti 1-1
Viitorul Lungani - Viitorul Tg. Frumos 5-2
Podgoria Cotnari - Mega Pascani 2-1
Viitorul Belcesti - Gloria Baltati 2-0
Rapid Dumesti - Unirea Mircesti 5-0

Etapa a XI-a
Olimpia Popricani - Rapid Dumesti 0 - 4
Astra Raducaneni - Podgoria Cotnari 1 - 2
Mega Pascani - Romwatt Harmanesti 4 - 1
Viitorul Belcesti - Stejarul Sinesti 1 - 0
Viitorul Tg. Frumos - Foresta Ciurea 0 - 1
Unirea Mircesti - Unirea Ruginoasa 3 - 2
Helios Tomesti - Gloria Baltati 0 - 1
Viitorul Harlau - Viitorul Lungani 1 - 1

Etapa a XII-a
Olimpia Popricani - Unirea Mircesti 3 - 1
Astra Raducaneni - Viitorul Lungani 4 - 3
Romwatt Harmanesti - Stejarul Sinesti 1 - 2
Rapid Dumesti - Unirea Ruginoasa 4 - 2
Helios Tomesti - Foresta Ciurea 2 - 3
AS Cotnari - Viitorul Belcesti 0 - 0
Viitorul Tg. Frumos - Mega Pascani 3 - 3
Gloria Baltati - Viitorul Harlau 5 - 4

Etapa a XII-a
Rapid Dumesti - Helios Tomesti - amanat.
Unirea Mircesti - Astra Raducaneni 2 - 2
Viitorul Lungani - Podgoria Cotnari 8 - 1
Unirea Ruginoasa - Gloria Baltati 1 - 0
Viitorul Belcesti - Romwatt Harmanesti 7 - 0
Foresta Ciurea - Olimpia Popricani 5 - 0
Viitorul Harlau - Mega Pascani 1 -0
Stejarul Sinesti - Viitorul Tg. Frumos 6-0

Etapa a XIII-a
Foresta Ciurea - Rapid Dumesti 1 - 4
Gloria Baltati - Romwatt Harmanesti 5 - 1
Mega Pascani - Viitorul Lungani 3 - 1
Helios Tomesti - Stejarul Sinesti 0 - 3
Viitorul Harlau - Unirea Mircesti 5 - 2
Podgoria Cotnari - Olimpia Popricani 3 - 0
Viitorul Belcesti - Unirea Ruginoasa 4 - 0
Viitorul Tg. Frumos - Astra Raducaneni 1 - 3
avatar
Zmeura
Moderator
Moderator

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 53
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Romania(din pacate)

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum